Wie zijn wij

Wij zijn een gezellige club mannen en vrouwen die met veel plezier bezig zijn met het maken van videoproducties. De Videoclub Zaanstreek Noord bestaat al ruim vijftig jaar en heeft veel kennis in huis over alle technieken en hulpmiddelen die nodig zijn om een mooie videoproductie te maken. Deze kennis delen wij met onze leden.

We zijn aangesloten bij NH’63, de regionale organisatie voor videofilmers, en de landelijke NOVA organisatie. In dat verband doen we jaarlijks mee aan twee regionale wedstrijden en de beste films kunnen worden genomineerd voor de landelijke wedstrijd.

Wij komen van september tot mei eenmaal in de twee weken bij elkaar op onze clubavond in Buurtcentrum De Lorzie in Wormerveer. Onze leden komen niet alleen uit de Zaanstreek maar ook uit andere plaatsen in Noord Holland.